Elkezdődött a II. Imperial Baits Deseda 2013-as verseny

A nevezési lista alapján közel 50 csapat képviseli magát a nemzetközi versenyen, mely alkalmat teremt a WCC World Carp Classic versenyre való kijutásra is!


A nevezési lista:
01. HAL-KAN Carp Team Kovács Péter Jandó Béla
02. BÁTO-R Carp Team Tóth László Bánfi János
03. Gyulák Carp Team Putz Gyula Kovács Gyula
04. Imperial Baits - Carp'R'Us Team Karvas Gábor Kormos Patrik
05. IB -Lőkösházi Kavicsbánya Team Gellén Attila Vass Marianna
06. Fekete gyöngy Team László Sándor Karácsony Attila
07. Autententik Sniper Team Bakos Károly Bencze Árpád
08. Agro Carp Team Tóth László Berényi Roland
09. Szürke farkas Carp Team Bódis Ferenc Mészáros Zoltán
10. Vector Fishing - Carp Friend Baits Team 1 János Csaba Gáspár Lóránt
11. Vector Fishing - Carp Friend Baits Team 2 Karaszi Zsolt Szalai Gergő
12. Fogács Team Klein István Karacsi Zoltán
13. Team Big Carp Austria Kecskés Attila Bernhard Strobl
14. Kanalas Carp Team Kanalas Róbert Girán Krisztián
15. Carp Freind Baits Team Sziksz Zoltán Csiba Attila
16. Rozoga Pontyhorgász Team Csomor Zoltán Kovács Roland
17. Ménesi Horgászkuckó Team Ménesi Zoltán Rác Jenő
18. Starbaits Team Tóth Arnold Géczy Krisztián
19. Hard Carp Team Varga László Béres Barnabás
20. Team Holy Carp DE Daniel Vig Marc Reiterer
21. Nikl Baits Team Merényi Szabolcs Karel Nikl
23. Polecie Sergiy Feshchenko Yuri Moiseev
24. DB FOG & sKARPion Vitalii Morozov Oleg Kovalchuk
25. Еxtrime Russu Volodymyr Sabirov Iurii
26. CarpMania (UA) Cejbely Sándor Albok Eduard
27. Technobait Samodeyko Mykhaylo Kushner Mykhailo
28. Fishingstar CZ Zdeněk Růžička Roman Valín
29. Garant Baits Fan Carp Team Stanislav Lalík Martin Tuhársky
30. Garant baits II. Martin Horínek Boris Ihnatišin
31. Orthodox carp Žarnovica Norbert Škreko Radoslav Fúska
32. Lastia team I. Viliam Belay Andrej Hacher
33. PV-TV Team Ács József Radu Morar
34. McCarp Team Gacsályi Károly Kovács Gábor
35. Carp 'R'US – Carpcenter Team Alexander Beke Ján Csóka
36. SP Team Savanyó Péter Filakovszky Gyula
37. Czero Team Gózon Zsolt
38. Horogász Carp Team Tóth Csaba Diós Róbert
39. PAF CARP TEAM Puskás Adrian Pop Mihai
40. Mikbaits Tomáš Mádr Rastislav Kuhajda
41. Central Carp Fishing Team Péterfay Norbert Merész Attila
42. Carp Hunter Team Nagy Zoltán Bernát Richárd
43. PV-TV Team 2 Micula Péter Pongrácz Norbert
44. Rybarskycamp.eu Team Milan Nandráži Pavel Fekiač
45. Big Boy-Lee Team Romania Surducan Dorel Cozac Romeo
46. MR Fish Team Romania Tite George Vasile Ivan
47. Carp Servis Václavík Team ALEš Václavík Robert Samek
48. KSHE-Sensation Baits Team Balaskó Péter Banelli Gergő

Elkezdődött a II. Imperial Baits Deseda 2013-as verseny

Elkezdődött a II. Imperial Baits Deseda 2013-as verseny

Elkezdődött a II. Imperial Baits Deseda 2013-as verseny

Elkezdődött a II. Imperial Baits Deseda 2013-as versenyElkezdődött a II. Imperial Baits Deseda 2013-as verseny

Elkezdődött a II. Imperial Baits Deseda 2013-as verseny

Elkezdődött a II. Imperial Baits Deseda 2013-as verseny

Elkezdődött a II. Imperial Baits Deseda 2013-as verseny

Elkezdődött a II. Imperial Baits Deseda 2013-as verseny

Elkezdődött a II. Imperial Baits Deseda 2013-as verseny

Elkezdődött a II. Imperial Baits Deseda 2013-as verseny

Elkezdődött a II. Imperial Baits Deseda 2013-as verseny

{fcomment}

Vonalban